Zderzenie czołowe osobówek na DK48 między Fryszerką, a Anielinem. Sprawca miał 4 promile!!!

0
3896
Reklama

W poniedziałek (24 sierpnia) około godz. 18.40 na drodze krajowej nr 48 pomiędzy miejscowościami Fryszerka, a Anielin (powiat opoczyński) doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych.

Najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku było zjechanie na przeciwległy pas ruchu Opla Corsa, prowadzonego przez 60-cio letniego kierowcę, co spowodowało zderzenie czołowe z jadącą z naprzeciwka Kia Sportage, w której podróżowały 4 osoby. z jadącą z naprzeciwka Kia Sportage, w którym podróżowały 4 osoby. Wypadek zdarzył się na 22 km. DK nr 48 na prostym odcinku drogi.

W wyniku zderzenia wszystkie osoby podróżujące tymi samochodami doznały obrażeń. Kierowca Opla Corsa oraz dwie kobiety w wieku 35 i 38 lat, a także dwoje chłopców w wieku 7 i 8 lat, którzy podróżowali Kia Sportage. Dwoje poszkodowanych trafiło do szpitala w Opocznie, a trzy osoby przewieziono karetką do szpitala w Tomaszowie.

Jak się później okazało kierowca Opla Corsy, który doprowadził do czołowego zderzenia z Kia Sportage na DK48 koło Anielina miał we krwi 4 promile alkoholu we krwi!!! Na dodatek miał sądowy zakaz prowadzenia samochodów. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

YouTube player

60 letni kierowca Opla Corsy, który doprowadził wczoraj do czołowego zderzenia z Kia Sportage na DK48 koło Anielina miał we krwi 4 promile alkoholu we krwi!!! Na dodatek miał sądowy zakaz prowadzenia samochodów. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

Opublikowany przez Nasz Inowłódz Wtorek, 25 sierpnia 2020

W działaniach udział brały:
🚒 JRG Opoczno dwa zastępy
🚒 OSP Poświętne
🚒 OSP Brudzewice
🚒 OSP Drzewica
🚒 OSP Kraśnica
🚒 OSP Opoczno
🚑 3x ZRM
🚓 3x Policja
🚒 OSP Dzielna zabezpieczenie rejonu operacyjnego komendy.

Reklama