sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaZderzenie czołowe osobówek na DK48 między Fryszerką, a Anielinem. Sprawca miał 4...

Zderzenie czołowe osobówek na DK48 między Fryszerką, a Anielinem. Sprawca miał 4 promile!!!

W poniedziałek (24 sierpnia) około godz. 18.40 na drodze krajowej nr 48 pomiędzy miejscowościami Fryszerka, a Anielin (powiat opoczyński) doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych.

Najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku było zjechanie na przeciwległy pas ruchu Opla Corsa, prowadzonego przez 60-cio letniego kierowcę, co spowodowało zderzenie czołowe z jadącą z naprzeciwka Kia Sportage, w której podróżowały 4 osoby. z jadącą z naprzeciwka Kia Sportage, w którym podróżowały 4 osoby. Wypadek zdarzył się na 22 km. DK nr 48 na prostym odcinku drogi.

W wyniku zderzenia wszystkie osoby podróżujące tymi samochodami doznały obrażeń. Kierowca Opla Corsa oraz dwie kobiety w wieku 35 i 38 lat, a także dwoje chłopców w wieku 7 i 8 lat, którzy podróżowali Kia Sportage. Dwoje poszkodowanych trafiło do szpitala w Opocznie, a trzy osoby przewieziono karetką do szpitala w Tomaszowie.

Jak się później okazało kierowca Opla Corsy, który doprowadził do czołowego zderzenia z Kia Sportage na DK48 koło Anielina miał we krwi 4 promile alkoholu we krwi!!! Na dodatek miał sądowy zakaz prowadzenia samochodów. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

YouTube player

W działaniach udział brały:
? JRG Opoczno dwa zastępy
? OSP Poświętne
? OSP Brudzewice
? OSP Drzewica
? OSP Kraśnica
? OSP Opoczno
? 3x ZRM
? 3x Policja
? OSP Dzielna zabezpieczenie rejonu operacyjnego komendy.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH