niedziela, 28 kwietnia, 2024
Strona głównaZwycięstwo IKS na początek rundy wiosennej

Zwycięstwo IKS na początek rundy wiosennej

W 25 kwietnia 2021 roku w niedzielę w końcu wystartowała runda wiosenna piłkarskiej A klasy. W 16 kolejce IKS Inowłódz pojechał do Czerniewic by podjąć tamtejszą drużynę – Relax.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17 i na szczęście przy słonecznej choć rześkiej temperaturze.

Pierwszego gola dla IKS strzelił w 16 minucie gry Damian Kwaśniak z rzutu wolnego. Kolejnego z akcji dorzucił jeszcze przed przerwą Bartek Przybyłek i było 0:2 dla nas. IKS przeważał i kontrolował grę na boisku gospodarzy. W drugiej odsłonie gry ponownie na listę strzelców wpisuje się Damian Kwaśniak, który tak samo jak przy pierwszej bramce strzela z rzutu wolnego. Takim też wynikiem kończy się spotkanie i mamy 3 pkt. Niestety doszło do zmiany wyniku z Błyskiem Aleksandrów, który w pierwszej wersji wygrał z Radzicami. W drużynie z Aleksandrowa zagrał piłkarz, który powinien pauzować za kartki i Radzice dostały walkowera.

SKŁAD IKS: Bartosik, Bąblewski (60 Malej), Kwaśniak, Nowak, Przybyłek (80 Łuszcz), Stańczyk (Krzyżanowski), Slugostowski Szymon, Tylak, Jaszczyk.

Kolejny mecz 2 maja na boisku w Rzeczycy zagramy właśnie z Radzicami. Miło mi zakomunikować, że na tym meczu będzie z kamerą nasz redaktor i oczywiście opublikujemy najciekawsze skróty.

Kolejka 16 – 24-25 kwietnia
RKS Rzeczyca1-0Wola Wola Chojnata25 kwietnia, 11:00
LKS Radzice0-1Błysk Aleksandrów25 kwietnia, 17:00
Relax Czerniewice0-3IKS Inowłódz25 kwietnia, 17:00
KS Mniszków5-1Luciążanka Przygłów25 kwietnia, 11:00
Kasztelan Żarnów2-0Pilica Tomaszów Mazowiecki25 kwietnia, 16:00
Białka Biała Rawska0-2LUKS Mroczków-Dzielna25 kwietnia, 16:00