piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaJubileusz setnych urodzin mieszkanki Brzustowa

Jubileusz setnych urodzin mieszkanki Brzustowa

Dzień setnych urodzin to wyjątkowa chwila, której nie wielu może doświadczyć. Tą piękną rocznicę urodzin obchodziła Pani Zenona Cegiełka, mieszkanka Brzustowa, która urodziła się 03 października 1920 r. w Tomaszowie Mazowieckim.

Swoje setne urodziny jubilatka świętowała w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów oraz zaproszonych gości. W poniedziałek 5 października 2020r. jubilatkę odwiedzili: Wójt Gminy Bogdan Kącki, Radna Gminy Pani Mirosława Olas, sołtys Sołectwa Brzustów Pani Jadwiga Warczyk, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Lidia Jackow, nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzustowie z Dyrektorką Panią Iwoną Gabryszewską na czele. W imieniu władz Gminy i jej mieszkańców złożyli najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz kolejnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu. Najstarsza Mieszkanka Gminy Inowłódz wraz z życzeniami otrzymała bukiet kwiatów oraz kilka drobnych upominków.
W życzeniach przekazanych przez Wójta Pani Zenonie czytamy m.in.:
„Przeżyć sto lat to mieć możliwość dalekiego spojrzenia w przeszłość, ale także docenienia wartości, jaką niesie z sobą każdy dzień. W tym szczególnym dla Pani momencie życia, z okazji stulecia urodzin, prosimy przyjąć nasze najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pogody ducha w nadchodzących latach.”
Pani Zenona Cegiełka to wspaniała osoba, która pomimo przeżytych 100 lat cieszy się zdrowiem i witalnością. Kondycji umysłowej mogły by jej pozazdrościć młodsze osoby. Warto nadmienić, że Pani Zenona była nauczycielką, która po wojnie przeprowadziła pierwszą rekrutację dzieci do szkoły w Węglewicach. Obecnie szkoła nosi nazwę Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza znajdującej się w powiecie wieruszowskim. Była także nauczycielką w szkole w Spale.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

„Szanowna Jubilatko, życzymy Pani
wszelkiej życiowej pomyślności,
niech każda chwila będzie dla Pani
źródłem szczęścia i niech upływa
w spokoju i zdrowiu.”

Tekst; Foto: E. Karwa

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS