wtorek, 28 listopada, 2023
Strona głównaPoczta Polska roznosi ulotki szkalujące kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego

Poczta Polska roznosi ulotki szkalujące kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego

Od kilku dni do Polaków wraz z listami poleconymi dokładane są ulotki uderzające w Rafała Trzaskowskiego. To nic innego jak oficjalny materiał kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy dystrybuowany jest przez Pocztę Polską. Wiele instrumentów rządowych zaangażowanych jest w akcje promujące kampanię PAD jak również szkalujące jego kontrkandydata. Przedstawiciele spółki skarbu Państwa Poczty Polskiej wyjaśniają, że to zwykła komercyjna usługa.

Nie inaczej jest w gminie Inowłódz i całym powiecie tomaszowskim. Ulotki dostaje prawie każdy, kto spodziewa się jakiegoś listu poleconego. To taka sama ulotka jak reklamówka z gazetki – twierdzą listonosze. To usługa odpłatna, komercyjna, a zgodnie z jej regulaminem za treść ulotek odpowiada zleceniodawca. Przychody z tytułu świadczenia tej usługi są tajemnicą handlową – powiedziała rzeczniczka spółki Justyna Siwek.

Na pierwszej stronie ulotki Komitetu Wyborczego Kandydata RP Andrzeja Dudy jest napisane:

UWAŻAJ!

Wraz z Trzaskowskim wróca: konflikty, bieda, kryzys, afery, podział itp. itd. Są również zdjęcia z osobami z Platformy Obywatelskiej na czele z Donaldem Tuskiem, Schetyną, Budką oraz Barbarą Kidawą-Błońską.

Na drugiej stronie są same sukcesy jakimi może się pochwalić prezydent Andrzej Duda czyli: 500+, 13 emerytura, wyprawka dla ucznia 300+, 0% PIT dla młodych, wzrost płacy minimalnej o 850 zł, gminne inwestycje oraz wzmocnienie niezależności energetycznej i w NATO.

Dyskusyjne jest umacnianie pozycji Polski w EU gdyż, każdy kto racjonalnie myśli widzi, że ta pozycja sukcesywnie spada i coraz mniej liczą się z „naszym” zdaniem w EU.

Takie desperackie kroki jak kolportowanie materiałów namawiających na oddanie głosu na obecnego prezydenta może być spowodowane tym, że ostatnio PAD, podczas swoich wieców popełnił kilka słownych gaf w swoich wypowiedziach, co spowodowało, przekonało niezdecydowanych wyborców i w sondażach nieznacznie wyprzedził go Rafał Trzaskowski.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS