środa, 6 grudnia, 2023
Strona głównaPodziękowania dla sponsorów Królowa Wola Camp 2021

Podziękowania dla sponsorów Królowa Wola Camp 2021

Poniżej przedstawiamy listę sponsorów wraz, z krótkim opisem ich działalności. Bez ich wsparcia ten camp dla dzieci by się nie odbył.

GEOCAD – Sponsor główny

Firma geodezyjna GEOCAD wystartowała w czerwcu 2015 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Wówczas za tym szyldem kryła się tylko jedna osoba, ale dziś w terenie i za biurkami warszawskiej siedziby pracuje 15 młodych ambitnych ludzi, dla których wykonywany zawód okazał się pasją. Przez 5 lat działalności GEOCAD zyskał zaufanie na rynku i stał się synonimem profesjonalnego podejścia, co zaowocowało powstaniem działu Skanowania 3D, Fotogrametrii i BIM, a już wkrótce otworzą się podwoje łódzkiego oddziału firmy.

GEOCAD z pełnym zaangażowanie realizuje zarówno podstawowe zlecenia polegające m.in. na pomiarach sytuacyjno-wysokościowych, sporządzeniu mapy do celów projektowych czy inwentaryzacji powykonawczej, jak i wykonując skanowanie laserowe i tworząc modele BIM.

Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie.

https://www.facebook.com/geocadwarszawa

SUNPATROL

Naszym zadaniem jest, aby ukazać państwu jak proste, łatwe i przyjemne może być korzystanie z paneli fotowoltaicznych. 

Każdy klient, który skorzysta z naszych usług otrzymuje w zamian kompleksową obsługę od doboru oraz sprzedaży paneli fotowoltaicznych, po poprzez montaż oraz prawidłowy serwis sprzedanych urządzeń. Gwarancja jakości i wysokiej wydajności.

Korzystamy tylko z sprawdzonych i wydajnych komponentów.  Większość produktów z których korzystamy posiada 10 lat gwarancji w standardzie. Dodatkowo produkty te nawet po 25 latach będą wydajne tak samo jak w dniu montażu. Razem możemy być bardziej ECO. Głęboko wierzymy, że działania które są prowadzone przez naszą firmę wkrótce przyniosą wspaniały efekt. Dzięki niepowtarzalnej technologii oraz jakości produktów, którymi się posługujemy mamy okazje stworzyć ten świat lepszym, czystszym i piękniejszym.


Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie.

https://lmxvdp.webwave.dev/

Halidor

Halidor to rodzinna firma z tradycjami, która działa na rynku od 1992 roku. Nasza przygoda rozpoczęła się od sprzedaży mebli w wynajętej hali o powierzchni 150m2. Nasz dynamiczny rozwój nie byłby możliwy, gdybyśmy nie oferowali produktów i usług na najwyższym poziomie.

Stawiamy na rozwój! Wszystko po to, aby oferować naszym Klientom jeszcze więcej produktów. Stale poszerzamy naszą ofertę, dając naszym Klientom jeszcze większy wybór. Dziś nie tylko sprzedajemy, ale również projektujemy na zamówienie, dowozimy i montujemy. Dzięki temu, kupując u nas dostajesz kompleksową usługę. Nasze meble projektowane na zamówienie cieszą się dużym zainteresowaniem i doskonałą renomą.

Aktualnie w naszej ofercie znajdziesz nie tylko meble. Produkty naszej firmy to również różnego rodzaju elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz. Nasza kompleksowa oferta to pełen asortyment dla domu i biura, a w tym wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy, sprzęt AGD, dekoracje ozdoby i wiele, wiele innych. Wszystkie nasze produkty dostępne są razem z usługą bezpiecznego dowozu na terenie całej Polski i montażu przez kwalifikowanych pracowników naszej firmy.

Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie TUTAJ

CleanLuk

Firma Clean-Luk istnieje na rynku od 2013 roku i już od samego początku celem był nieustanny rozwój i poszerzanie oferty. Początkowo były świadczone jedynie usługi podciśnieniowego czyszczenia wszelkiej tapicerki domowej i samochodowej. Obecnie w ofercie jest już kompleksowa auto kosmetyka czyli wszelkie procesy czyszczenia i pielęgnacji wnętrz aut jak i prace związane z renowacją i zabezpieczeniem lakierów. Renowacja reflektorów najnowszą na rynku tecchnologią.

Mogą Państwo skorzystać również z usługi mycia okien w domach i biurach, ozonowania pomieszczeń oraz pojazdów i jak już napisałem na wstępie prania wszelkiej tapicerki oraz dywanów i wykładzin. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie bez określonego z góry cennika za poszczególne usługi. Zawsze zależy mi tylko na pełnym zadowoleniu klienta więc każde zlecenie wykonuje dokładnie bez względu na potrzebny na to czas.

Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie.

https://www.facebook.com/CleanLuk/

Centrum Wędkarskie – Wojciech Wilanowski

SKLEP PROWADZĘ OD PONAD 15 LAT, POWIERZCHNIA SKLEPU TO 200M2, SKLEP PROFESIONALNIE ZAOPATRZONY.

SKLEP WĘDKARSKI ZNAJDUJE SIE W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM PRZY UL.ŚW.ANTONIEGO 1 – NA PLACU- CENTUM FABRYKA OBOK MEDIA EXPERT.

Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie.

https://www.facebook.com/Sklep-W%C4%99dkarski-Wojciech-Wilanowski-134407766966591/

Łódzki Las w słoiku

Zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą kompozycji roślinnych zamkniętych w szkle.

Zapraszamy do poznania nas bliżej na naszej stronie.

https://www.facebook.com/lodzkilaswsloiku/

Dziękujemy za współpracę i możliwość wspierania Państwa firm w tych ciężkich czasach. Jeśli jest tutaj jakaś firma, która to czyta i jest również zainteresowana współpracą i promocji przy kolejnym Campie, zapraszamy do kontaktu redakcja@naszinowlodz.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS