czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaRuszyła termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Inowłodzu

Ruszyła termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Inowłodzu

Roboty budowlane w ramach projektu „Kompleksowa termomodernizacja, w tym instalacja paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną budynku Ośrodka Zdrowia w Inowłodzu” wykonuje Firma SGW BUDOWNICTWO Waldemar Stelmach Spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu.

Koszt realizacji projektu (tj. dokumentacja, roboty budowlane, nadzór inwestorski oraz promocja) wynosie około 1,6 mln brutto, z czego około 1,1 mln Urząd Gminy w Inowłodzu rozliczy w ramach przyznanych środków unijnych. Na część wkładu własnego urząd gminy zamierza złożyć jeszcze kolejny wniosek o dofinansowanie tj. wniosek do WFOŚiGW w Łodzi o dotacjo-pożyczkę.

PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA są roboty budowlane obejmujące:

– kompleksową termomodernizację w tym instalacja paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z niezbędną infrastrukturą budynku Ośrodka Zdrowia w Inowłodzu.

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES ROBÓT obejmuje:

– docieplenie ścian piwnic, wykopy, odgrzybianie / osuszanie ścian, uzupełnianie tynków, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych, cieplnych, ułożenie folii kubełkowej, zasypanie wykopów, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– docieplenie stropodachu, rozbiórka pokrycia dachowego, rozbiórka kominów, odbudowa kominów z ich dociepleniem, wykonanie warstwy wyrównawczej, docieplenie styropapą, wykonanie pokrycia dachowego z papy, rozbiórka elementów odwodnienia dachowego oraz obróbek blacharskich i wykonanie nowego, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– roboty dociepleniowe ścian, oczyszczanie i zmycie ścian, impregnacja/gruntowanie ścian, docieplenie ścian styropianem, wykonanie okładzin ścian z płytek ceramicznych, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– wymiana stolarki zewnętrznej, częściowa wymiana stolarki okiennej, wymiana stolarki drzwiowej, wykonanie parapetów, murowanie filarków międzyokiennych, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, zerwanie posadzek, wywiezienie gruzu, gruntowanie podłoża, wykonanie posadzek cementowych, wykonanie izolacji cieplnych, przeciwdźwiękowych, przeciwwilgociowych, przeciwwodnych, wykonanie posadzek z płytek ceramicznych, naprawy tynków i powłok malarskich ścian i sufitów, demontaż zaworów i grzejników, rurociągów, wykonanie rurociągów instalacji, montaż szafek rozdzielczych, grzejników, zaworów, rozdzielaczy, ciepłomierzy, wykonanie prób ciśnieniowych, przebicie otworów w ścianach, wykonanie bruzd, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– montaż pomp ciepła typu powietrze-woda, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– montaż kotła gazowego wraz z dostosowaniem pomieszczenia kotłowni w przypadku takiej konieczności, demontaż istniejącego kotła, montaż kotła gazowego wraz z osprzętem, montaż instalacji gazowej, zaworów, komina kwasoodpornego, wykonanie przyłącza gazowego w przypadku pojawienia się sieci gazowej w ulicy Tuwima, w przypadku braku sieci gazowej zamawiający wymaga wykonania zbiornika na gaz, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– wykonanie instalacji elektrycznych, zakup, dostawa i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej, wykonanie instalacji odgromowej i uziemiającej, pomiary elektryczne, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

– wykonanie robót towarzyszących kompleksowej termomodernizacji, remont schodów i zjazd do garażu, wymiana barierek, inne roboty nie przewidziane w dokumentacji, a konieczne do wykonania prawidłowej realizacji inwestycji.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA Istotnych Warunków Zamówienia do pobrania TUTAJ.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS