środa, 22 maja, 2024
Strona głównaZimowy Camp Królowa Wola 2021

Zimowy Camp Królowa Wola 2021

Jako patronat medialny mam zaszczyt zaprosić Państwa do zapisów swoich pociech na kolejną edycję Campu w Królowej Woli. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób (odrywając się od monitorów komputerów i zdalnych nauk).

Dzięki treningom i zajęciom tematycznym Państwa dziecko wypełni swój tydzień ciekawymi atrakcjami i zdobędzie nowe doświadczenia. Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani przybliżymy postać organizatora Campu.

Kilka słów o organizatorze Zimowego Campu

Piotr jest mieszkańcem Królowej Woli od dziecka piłka towarzyszyła mu bardzo blisko. Najpierw przygodę rozpoczął w Woy Bukowiec Opoczyńskim, ale niestety bardzo szybko musiał przerwać treningi z powodu zdrowotnych. Po kilku latach w reaktywującym się IKS-ie spróbował ponownie swoich sił mając już niespełna 17 lat, uważał że najgorsze jest za nim, wręcz przeciwnie.            

Po niespełna rocznym trenowaniu w IKS Inowłódz w sezonie 2010/11 przyszedł mecz przedostatniej kolejki rundy jesiennej z LKS Żelechlinek. Wtedy podczas meczu zgłosił trenerowi (redakcja przypomina Radosław Buchalski) delikatny dyskomfort widzenia jak się później okazało było to ogniskowe zapalenie siatkówki oka prawego. Piotr zmagał się z nią ponad pół roku, po dwóch latach choroba ponownie wróciła. Myśl o powrocie na boisku była w tym przypadku nie możliwa, ale nie załamał się. W między czasie stał się absolwentem Wydziału Zarządzania. Jednakże z tyłu głowy cały czas myślał, aby być blisko futbolu. Troszkę czasu minęło kiedy wrócił z powrotem na boisko.

W 2017 roku w odbywających się w gminie zawodach o Puchar Wójta zebrał mocną ekipę, która zajęła pierwsze miejsce.

W jakimś stopniu po raz kolejny dało mu dowód na to, że warto spróbować swoich sił jako Trener (wcześniej był już na kilku obozach sportowych jako trener/opiekun). Na rezultaty nie musieliśmy długo czekać w marcu 2018r został Trenerem z licencją UEFA C. Postanowił pójść za ciosem i w listopadzie 2019r odebrał już licencje UEFA B.

Korzystając z przywileju kursu – zrobienia stażu.  Ukończył go w KKS Koluszki pod wodzą dwóch ambitnych trenerów Marcina Krzemińskiego  i Gabriela Kiliana. Przed ostatnim kursem doszkalał się u boku dobrze znanemu (niegdyś piłkarzowi ekstraklasy)  Mariuszowi Soleckiemu prowadzącemu wtedy drużynę SMS Łódź rocznik 2003. Obecnie jest trenerem w Gol Academy i Młodego Widzewa. Pomaga również wspomnianym trenerom w KKS Koluszki jak i również miejscowym A-klasowym IKS Inowłódz.

Organizator tegorocznego Campu jest takim pasjonatem futbolu, że postanowił aplikować na Kurs UEFA A na dzień dzisiejszy został przyjęty na egzaminy wstępne (trzymamy mocno kciuki). Wydaje mi się, że takich ludzi w naszym środowisku jak najbardziej  brakuję dlatego tym bardziej w swoim jak i jego imieniu zachęcam jeszcze na zapisy Zimowego Campu. W towarzystwie takiego Trenera dziecko nie powinno się nudzić.

autor: Robert Karbownik

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH