ZMARŁA PASAŻERKA WYPADKU Z K48

0
2152
Reklama

Do tragicznego wypadku doszło na drodze K48 Spała–Tomaszów Mazowiecki, w którym na skutek odniesionych obrażeń zmarła 74-letnia pasażerka pojazdu.

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 28 września o godzinie 8:05 Ze wstępnych ustaleń wynika, że 82-letni mieszkaniec Tomaszowa kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowała 74-letni kobieta oraz 79 letni mężczyzna. Kierujący pojazdem i dwójka jego pasażerów zostali hospitalizowani. Kobieta pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarła. Obaj mężczyźni nadal pozostają w szpitalu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność na drodze. Prędkość samochodu powinna być dopasowana do warunków na drodze, przy uwzględnieniu doświadczenia i umiejętności kierowcy.

 

źródło – www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

 

Reklama